سوالات متداول

سوالات خرید اینترنتی

در حال حاضر با توجه به دسترسی کامل کاربر به تهیه بلیت و مدیریت آن، نیاز به پشتیبانی وجود ندارد. شما می‌توانید تنها در صورت مشاهده خطا با شماره تلفن 02137993144 و 09025645995 تماس حاصل نمایید.

در صورت خرید موفق، پیامک رزرو و ایمیل بلیت برای شما ارسال خواهد شد.

ممکن است پرداخت توسط بانک رد شده یا تراکنش شما به دلیل قوانین امنیتی ناموفق باشد. برای پیگیری وضعیت رزرو، با شماره تلفن 021 -37993144 و 09025645995 تماس بگیرید.

نرخ پرواز در یک کلاس پروازی می‌تواند با توجه به زمان خرید و مدت زمانی که مسافر در مقصد خود می‌گذراند متفاوت باشد. این تفاوت در هزینه بر اساس تقاضا است.

بله، در سیستم فروش اینترنتی هواپیمایی یزد، امکان انتخاب کلاس‌های مختلف پروازی برای هر مسیر فراهم شده است.

شما می‌توانید با ورود به وبسایت هواپیمایی هواپیمایی یزد با کد رزرو (PNR)، تاریخ پرواز و نام خانوادگی لاتین خود یا خریدار، جزئیات یک پرواز خاص را پیدا کنید. همچنین پس از انتخاب گزینه ی جستجوی بلیت می توانید ورد حساب کرری خود شوید و تمام پروازهای گذشته و آینده خود را مشاهده نمایید.

خیر، فقط شخصی که نام و نام خانوادگی وی در بلیت نوشته شده است، می‌تواند از آن برای سفر استفاده کند.

در صورتی که مبلغ از حساب شما کسر شود اما بلیت صادر نشده باشد، نهایتاً ظرف 72 ساعت، بازپرداخت به صورت خودکار انجام خواهد شد.

بله، شما می‌توانید تمام مقاصد داخلی خطوط هواپیمایی یزد را از صفحه مقاصد داخلی و مقاصد بین المللی هواپیمایی یزد را از صفحه مقاصد خارجی مشاهده نمایید.

بله، امکان خرید بلیت با کارت اعتباری افراد دیگر فراهم است.

برای اطلاع از وضعیت پروازهای داخلی به سایت fids.airport.ir و همچنین برای مشاهده پروازهای خارجی به سایت ikac.ir/flight-status مراجعه نمایید.